Правила повернення

Інтернет магазин SuperStep працює відповідно до українського законодавства про захист прав споживачів. Термін повернення становить 14 календарних днів з моменту доставки.


Ваші дії в разі повернення товару:


·    Підготувати придбаний товар до повернення, а саме, запакувати товар в фірмову коробку або пакет SuperStep, отриманий вами в момент поставки;

·    Вкласти бланк замовлення, який був сформований в момент оформлення такого замовлення і відправлений вам на електронну пошту;

·    Вкласти заповнений бланк поверненнябланк повернення;

·    Звернутися в наш колл-центру за телефоном (044) 500 60 00 та проінформувати менеджера про фактичне повернення товару і причини такого повернення. 

Товар може бути повернений в тому випадку, якщо у товара збережені товарний вигляд, упаковка, пломби, ярлики, і також він не ношений;


Поверненню не підлягають наступні товари належної якості:

Парфумерно-косметичні товари; Швейні та трикотажні вироби, а саме: білизна натільна, рукавички, панчішно-шкарпеткові вироби, пухо-пір'яні вироби.


СПОСОБИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

З урахуванням загальних правил повернення товару, викладених на сайті,

 · Повертаємий товар можна повернути кур'єру в разі якщо ви очікуєте наступну доставку і таке повернення буде здійснений не пізніше 14 днів з моменту попередньої доставки. Кур'єром видається товарно-транспортна накладна. Обов'язково збережіть її.

· Повертаємий товар можна відправити будь-якою зручною для вас кур'єрською службою на адресу складу: 04201, г. Киев, ул. Полярна 12 «А», ТОВ «Інтермода ЮК»,

Повернення товару оплачується покупцем самостійно.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ покупцю за повернений ТОВАР

 

Здійснюється протягом 14 банківських днів з дня отримання товару працівниками нашого складу, шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок, який вказується вами в бланку повернення. Ми не несемо відповідальності за неотримання вами грошей, через помилки при вказівці банківських реквізитів в бланку повернення.

У разі відсутності передбачених на цьому сайті документів, а так само якщо у товару не збережений товарний вигляд, упаковка, пломби, ярлики, або він ношений, ми залишаємо за собою право не приймати товар і не повертати сплачені грошові кошти.